Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja ka falenderuar publikisht Frank Lampard i cili dje u shkarkua nga Chelsea.

Lampard solli Brojën tek ekipi i parë i Chelsea-s madje duke i dhënë mundësinë sezonin e shkuar të debutojë.

Broja pavarësisht se u largua nga Chelsea në formë huazimi tek Vitesse, nuk e harron njeriun që i dha mundësinë të luajë me ekipin e parë të bluve.

”Faleminderit që ëndrrën time e bëre realitet”- shkruan Broja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armando (@armando.broja)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb