Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kiev të Ukrainës, ku ka parë nga afër pasojat e luftës, të shkaktuara nga agresioni rus, që vijon prej rreth katër muajsh.

Në vizitën në Kiev, kryeministri Rama shoqërohej nga ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila ka ndarë në profilin e saj të “Facebook” disa pamje tejet prekëse nga shkatërrimet në Ukrainë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Spiropali publikon foto rrëqethëse nga Kievi, ku shihen pallate të shkatërruara totalisht, lodra fëmijësh të braktisura, si dhe dhjetëra palë këpucë e rroba ushtarësh të vrarë nga rusët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb