MAQEDONI E VERIUT 

Ndëshkime të ashpra ka marrë Maqedonia e Veriut për shkelësit e masave të koronavirusit teksa vetëm 24 orët e djeshme 122 persona u arrestuan se shkelën ora policore.

Autoritetet fundjavën që kaloi kishte orën policore 16:00- 05:00 por si në çdo vend tjetër ka pasur persona që kanë shkelur rregullin, por masat kanë qenë siç duket rigoroze nga Polica teksa një numër kaq i lartë janë arrestuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb