Dy vajza janë përfshirë në një sherr, mbrëmjen e kaluar në një club, në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Motivi i konfliktit nuk dihet, mirëpo në vendin e ngjarjes janë parë edhe zyrtarë të Policisë së Kosovës.

Raportohet se përleshja ka vazhduar edhe jashtë lokalit, por është ndërprerë në momentin kur në vendngjarje ka arritur policia.

mediet kosovare kanë publikuar momentet e sherrit, ku shihet se vajzat e veshura me taka e moinifunde qëllojnë njëra-tjetrën me shuplaka e shkelma.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: