Një shëtitje me kalë duket se ka qenë një emocion i veçantë për Shkëlzen Berishën. Kjo nisur edhe nga fakti që këtë moment të fiksuar në një foto, ka vendosur ta ndajë me të gjithë miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”.

Këshilla më e mirë në këto ditë pranverore është kalimi i disa orëve në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, dhe me sa duket Shkëlzeni ka zgjedhur të bëjë një shëtitje me kalë, për të shijuar fundjavën.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb