Shkëndije Mujaj, këngëtarja seksi ka kohë që po provokon meshkujt me poza të nxehta. Edhe këtë herë ajo shfaqet pa të brendshme por me forma seksi trupore.
Kjo foto tregon bindshëm se ajo është super e nxehtë.
Këto poza vijnë pas lancimit të projektit të fundit në bashkëpunim me Sabianin, të titulluar ‘’Showbiz’’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: