SHKODER– Tom Doshi ka zhvilluar ditën e sotme një takim elektoral në komunën Bushat në Shkodër. Ndërsa është takuar me banorë të zonës, Tom Doshi ka shprehur mbështetjen e tij ndaj kandidatit të mazhorancës për zgjedhjet lokale për këtë zonë.

Në zgjedhjet vendore të 21 qershorit, Aleanca për Shqipërinë Europiane kandidon Gjokë Lleshin për Bashkinë në Vaun e Dejës.

Ndërsa u kërkoi banorëve të zonës mbështetje për kandidatin e PS, Gjok Lleshin, Tom Doshi tha se “Askush nuk më përjashton nga politika. Është populli që vendos. Gjokë Lleshi është kandidatura e duhur për Vaun e Dejës, fitorja e tij këtu është e sigurt”.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb