SHKODER


Ish-deputeti i PD Bardh Spahia e anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë fotografi të marshim-protestës të mbajtur sot në Shkodër.


Spahia shprehet se Shkodra i thotë “Jo” një kryetari si Valdrin Pjetri. Ai shton se Shkodra e dinjitetit i thotë jo modelit të Ramës, që ka zgjedhur të bashkëqeverisë me krimin.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Bardh Spahisë:

SHKODRA E QYTETARISE E DINJITETIT NE MARSHIM-PROTESTE

Shkodra i thote JO modelit te Edi Rames me Valdin Pjetrin! Shkodra e qendreses, tradites e kultures nuk pranon te perfaqesohet nga trafikante droge, qofshin keta edhe te preferuarit e Edi Rames! Edhe socialistet e ndershem shkodrane e refuzojne Rilindjen qe ka ne baze te saj krimin! Ai 5 %-i i 30 qershorit do mbetet rezultati me i mire i Rames ne Shkoder, sepse shume shpejt do ta harroje edhe aq si shifer! #Diskretitim#RamaShporru

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb