I hidhur ka qenë fati i një hajduti shqiptar, i cili ka mbetur i plagosur gjatë një tentative vjedhje.
Ngjarja ka ndodhur në periferi të Romës.

Mediat italiane raportojnë se 38-vjeçari shqiptar me inicialet B.H., ka rënë nga dritarja e një magazine, pasi kishte humbur kontrollin. Mësohet se ai ka rënë në parkimin e magazinës ku dhe u zbulua nga roja.

Shqiptari u transportua për në spital, ku po merr mjekimin e nevojshëm, ndërsa akuzohet për vjedhje e mbetur në tentativë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb