Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastriliu njofton se deri më tani janë kryer 1,190,847 vaksinime.

Vetëm ditën e sotme sipas Manastirliut janë kryer 11.000 vaksinime.

Ministrja Manastirliu shprehet se ekipet mjekësore janë çdo ditë në shërbim për të gjithë ata që duan të vaksinohen dhe të mbrohen nga Covid-19.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: