Trupi i një viktime të katërt, një grua, u gjet sot nën rrënojat e godinave që u shembën dje në qendër të Marsejës, njoftoi prokurori Xavier Tarabeux.

Trupat e dy burrave dhe të një gruaje tjetër ishin gjetur sot më herët nga forcat e shpëtimit në rrënojat e këtyre godinave të lagjes shumë popullore Noej.

Sipas autoriteteve gjithsej mund të ndodhen nën rrënoja pesë ose tetë persona të tjerë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb