Një aksident ka ndodhur në bypassin Mbrostar – Levan, afër spitalit Memorial, ku një automjet tip “Nissan Qashqai” me targa AA875 YM është përfshirë nga flakët.

Mësohet se automjeti ka qenë duke lëvizur në drejtim të Vlorës dhe se fatmirësisht si pasojë e flakëve nuk ka pasur të lënduar.

Mendohet që zjarri ka ardhur si pasoje e një defekti teknik, por gjithsesi është duke u punuar për zbardhjen e vërtetë të shkaqeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: