TROPOJË- Grupi i OSHEE është bllokuar në aksin Qafë Mali-Bajram Curri, aty ku kishin shkuar për të riparuar një defekt.
Bëhet fjalë për 6 punonjës të bllokuar si dhe kreu i OSHEE-së në Pukë, N.Nikolli.

Grupi i OSHEE-së ishte nisur për në komunat Blerim e Fierzë, që prej 3 ditësh vuajnë mungesën e energjisë elektrike.

Punonjësit bëjnë të ditur se rruga është tërësisht e bllokuar në aksin Qafë Mali-Bajram Curri.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: