Një djalë 28 vjec nga Shkupi, u mbyt në ujërat e liqenit të Mlladosit në Veles.

Ministria e Brendshme e Maqedonisë së Veriut tha se M.S. ka hyrë në ujë dhe është mbytur e për rrjedhojë ka ndërruar jetë, shkruajnë mediat në gjuhën shqipe.

Trupi i tij u dërgua në spital por mjeku i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekjen e të riut.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb