Alma eshte 28 vjece. U martua ne vitin 2010, pas 2-3 muaj njohje dhe fejese ngeli shtatzene.

Kjo i detyroi te benin dasme dhe te martoheshin me Ylberin. Gjate marteses erdhen ne jete 2 femije, 2 djem te cilet aktualisht jane 8 dhe 6 vjec (shkojne ne klase te pare dhe te trete).

Gjate marteses burri punonte dhe blene toke, me pas ndertuan ne ate toke edhe nje shtepi private, por marredhenia ne cifti nuk po shkonte si duhej

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb