LONDER– Një ngjarje tepër e rëndë është zbuluar në metronë e Londrës, ku mbi trupin e pajetë të një burri kanë kaluar mbi 300 trena.

“The Sun”, shkruan se punonjësit e metrosë kishin menduar se bëhej fjalë për trupin e një dhelpre të ngordhur, por kur kanë parë e ishin pjesë të personi, janë shokuar. Dyshohet se viktima është 47 veç, nga Maidstone.

Nga të dhënat parapake mësohet se trupi i viktimës mbeti nën shina në një tunel në linjën Picadilly për rreth 14 orë para se të identifikohej si njeri.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: