Real Madrid po punon për merkaton e verës. Pas sigurimit të transferimit të Tchouamenit, tashmë radhën e ka një sulmues.

Media jo shumë të besueshme në Spanjë  bëjnë me dije se madrilenët kanë në listë Heung-Min Son. Anësori  i sulmit të Tottenham shihet si profili i duhur, i aftë për të ndihmuar skuadrën në arritjet e objektivave.

29 vjeçari ka një jetë në Londër. Me Spurs, Son është një nga më të mirët. Lojtari nga South Korea u bashkua me Tottenahm në vitin 2015, nga Bayer Leverkusen.

Sss
Sss

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: