Blerje luksoze për artisten Jennifer Aniston dhe bashkëshortin Justin Theroux, të cilët janë martuar së bashku në 2015.

Me një look casual për të dy, çfti është fotografuar teksa dilte nga një butik i njohur dhe janë drejtuar në makinën e tyre.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb