DURRËS

Policia e Durrësit ka shoqëruar dy të rinj për kundërshtim të forcave të policisë, ndërkohë që disa të rinj të tjerë janë shoqëruar në bulevardin Dyrrah, lagjja 11, për shkelje të orës policore.

Prokuroria po kryen veprimet dhe nuk është vendosur nëse do ndiqen të lirë apo do arrestohen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb