Policia e Sarandës ka shoqëruar 4 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Agjencisë Shqiptare të Kadastrës.

Mësohet se disa prej tyre janë marrë nga oficerët e policisë në zyrat ku punonin.

Deri më tani, raportohet se operacioni është në vijim dhe aktualisht po kryhen kontrolle banesash.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: