Pas Champions dhe Europa League, u mësuan edhe grupet e Conference League, ku për herë të parë merr pjesë edhe një ekip shqiptar. Bëhet fjalë për ekipin kampion të Kosovës, Ballkani.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Ilir Daja është shortuar në një grup me Slavia Prague, CFR Cluj dhe Sivaspor. Natyrisht të gjithë janë rivalë më të fortë, por Ballkani nuk ka çfarë të humbë, do të tentojë të kalojë edhe grupin,

Capture

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb