Hidhet shorti për 1/8 finale të Europa League. Atalanta e Berat Gjimshitit ka peshkuar gjermanët e Leverkusenit. Ndërsa Barcelona do të përballet me turqit e Galatasaray.

SHORTI

RANGERS – CRVENA ZVEZDA

BRAGA – MONACO

PORTO – LYON

ATALANTA – BAYER LEVERKUSEN

SEVILLA – WEST HAM

BARCELONA – GALATASARAY

LEIPZIG – SPARTAK MOSKOW

REAL BETIS – EINTRACHT FRANKFURT

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb