Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë bërë prindër për herë të parë para një jave, edhe pse lajmin e kanë dhënë vetëm dje.

Ata janë gëzuar me ardhjen në jetë të një djali për të cilin kanë zgjedhur emrin e veçantë Roel. Mbrëmë Shpati ka publikuar portretin e parë si familje tani tre anëtarë.

Theksojmë se Shpati dhe Selvija janë fejuar e martuar pa ceremoni të madhe vitin e kaluar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb