Një bombol gazi ka shpërthyer sot në Lezhë. Ngjarja ndodhi në katin e tretë të një pallati në Lezhë.

Mësohet se nga shpërthimi nuk ka pasur persona të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb