Tani nuk ka dyshim që Michelle Hunziker është marrëzisht e dashuruar me Giovanni Angiolinin dhe pasioni shpërthen në ujërat e Sardenjës ku çifti bëri një udhëtim me gomone ku nuk ka munguar erotizmi. Kirurgu, i puth të pasmet, e përqafon dhe ajo e lë veten të rrëmbehet nga emocionet pa kufizime. Syri indiskret i paparacëve të së përjavshmes “Chi” i ndoqi nëpër dallgë.

Fundjavë e nxehtë në Costa Smeralda, ku Mishel u largua pas pushimeve në Romagna me vajzat e saj Sole dhe Celeste dhe një udhëtim të shkujdesur me miqtë e saj në Ishujt Aeolian. Ajo mbërriti në Poltu Quatu direkt nga Siçilia, ai punon në Cagliari dhe i është bashkuar asaj, mbrëmjen e së shtunës, ku çifti u pa në një klub me miqtë dhe vëllain e kirurgut të bukur. Të dielën ishte planifikuar udhëtimi me varkë nga Porto Rotondo në Mortorio.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Duket se deti ishte i trazuar ashtu si ata dhe pasioni i tyre, ndaj të dy zgjodhën një plazh të qetë ku të shijonin diellin dhe detin me kaq shumë romancë. Në foto ata përqafohen dhe puthen me njëri-tjetrin dhe Angiolini përkëdhel të pasmet e Michelle duke e puthur butësisht.

(tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb