SPANJE-Ata u martuan në një ceremoni private në Meksikë disa muaj më parë dhe Eva Longoria me bashkëshortin Jose Baston janë fotografuar më të dashuruar se kurrë në ishullin spanjoll të Formentera.
41 vjecarja e ‘Shtëpiakeve të dëshpëruara’ dhe manjati i mediave jJose kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime pasionante.
(da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: