Një shtëpi dykatëshe është shembur pas një shpërthimi në Filattiera, e ndodhur në komunën Pontremoli.

Zjarrfikëset dhe ekipet e kërkim-shpëtimit ndodhen në zonë, për njerëzit që gjenden nën rrënoja.

Deri më tani, nuk dihen shkaqet e shpërthimit, ndërsa disa dëshmitarë, janë të mendimit se brenda shtëpisë ndodhej vetëm një burrë 89 vjeç.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb