Të paktën katër persona kanë mbetur të plagosur gjatë shpërthimit të një kompleksi apartamentesh në zonën e Atlantas.

Sipas mediave të huaja, autoritetet kanë evakuuar të gjithë banorët e bllokuar.

Shkaku i shpërthimit dhe i zjarrit më pas ende nuk dihet, ndërsa policia është duke punuar në këtë drejtim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb