GREQI

Një komisariat policie në Nea Ionia të Athinës në Greqi është sulmuar me një koktej prej 4 bomba molotovësh.

Nga sulmi në orët e para të mëngjesit, saktësisht në orën 04:00, 4 bomba molotov u hodhën para komisariatit.

Nuk u dëmtua dhe u plagos njeri kurse u dogjën dy makina policie.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb