Nxirret një person i gjallë nga rrënojat e një pallati të shembur në Thumanë. Momente gëzimi pas panikut dhe lëkundjeve të vazhdueshme të tërmetit. Bëhet fjalë për një burrë rreth të 40-ve. Pasi është nxjerrë nga forcat e shpëtimit dhe banorët të pranishmit kanë shpërthyer në duartrokitje.

Ndërkohë një grua e moshuar sapo është shpetuar në pallatin e rrëzuar në Durrës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: