Europarlamentarja Doris Pack i kujton Kryeministrit Edi Rama se teksa Shqiperia aspiron per hapjen e negociatave me BE, policia nderhyri brutalisht mbi protestuesit pikerisht  Diten e Evropes.

“Shqiperia deshiron fillimin e negociatave me BE-ne. Ky akt i Rames, duke e dhene Teatrin ne duart e mikut te tij te vertete plus aksionin brutal te policise ne Diten e Evropes tregojne fytyrwn e vertete pas premtimeve te tij ne kaq shume takime evropiane”- shprehet zj.Pack.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb