Kryeministri Edi Rama e ka mbyllur këtë të premte me një foto mahnitëse dhe të rrallë nga Gjiri i Kakomesë në Sarandë.

Në foto duket deti dhe një foto e kapur në momentin kur shkrepëtin rrufeja. Gjiri i Kakomesë është një destinacion turistik gjatë vetës në jug të vendit ndërkohë Rama ka shkruar dy tag-e, njëri prej tyre në anglisht që do të thotë Shqipëria e bukur.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: