Duke iu përshtatur situatës së krijuar nga COVID-19 ku të gjithë kemi kufizuar lëvizjet dhe qëndrojmë në shtëpi, “Hysenbelliu Group” u qëndron më afër konsumatorëve edhe në këto kushte të pazakonta!

Birra “Korça”, uji FAB dhe Green Cola dëshirojnë që qytetarët të qëndrojnë aktivë edhe brenda banesave, por në tryezat e tyre nuk duhet të mungojnë këto pije.

Kështu izolimi social do kthehet në komoditet dhe do kalohet më gëzueshëm ne familje, madje qytetarëve do u ofrohet më shumë sesa kanë porositur në fillim pasi durimi dhe përgjegjësia që ata kanë për të qëndruar Brenda, duhet shpërblyer dhe duhet festuar më një birra “Korça”, ujin FAB apo Green Cola!

Ju mund t’i porosini të tre produktet menjëherë vetem më një telefonatë. Dërgesa nga  birra “Korça”,  uji FAB dhe Green Cola është falas, ju nuk keni nevojë të dilni nga shtëpia, ndërsa pagesa behët kesh në momentin e dorëzimit të produkteve në fjalë. Porosia juaj vjen një ditë më pas.

E veçanta e birrës “Korça” është se vjen me paketa speciale, që do të thotë  nëse porosit disa koli, si dhuratë përfiton disa shishe të tjera birrë apo kanaçe

Ndërsa sa i takon Ujit FAB dhe Green Cola porosia fillon më nga një koli. Për t’u informuar më shumë mbi paketat që ofron Birra “Korça” mund të klikoni edhe në rrjetet sociale ose në numrin e kontaktit për të përzgjedhur paketën që dëshironi.

Birra Korça, uji FAB dhe Green Cola dorëzohen tek pragu i derës në çdo shtëpi në të gjithë Shqipërinë.

Menaxherët e “Hysenbelliu Group” dhe stafet e shumta të shpërndarë në terren janë në dispozicion për t’ua sjellë “Birrën Korca, ujin FAB dhe Green Cola direkt në shtëpitë tuaja.

Stafi i Birra Korça, ujit FAB dhe Green Cola është i gjithi i mirëpajisur  me të gjitha mjetet mbrojtëse si dhe respekton distancën sociale.

Qëllimi i birrës është t’i bëjë bashkë njerëzit. Birra “Korça” iu shoqëron edhe më shumë tani ne karantine, ju nuk jeni vetëm, mjafton të zgjidhni ofertën tuaj të preferuar për ta bërë gëzuar !

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb