Shqiptarja me famë botërore që luan në filmat me pullë të kuqe, Alby Rydes është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë pornostarja me një postim në Instagram, ku shkruan se erdhi në jetë bekimi i saj.

Alby ka zbuluar se ka lindur vajzë dhe i ka vendosur asaj emrin e veçantë Azariah.

Në një postim tjetër pornostarja tregon edhe portretin e vogëlushes dhe gjatë shtatzënisë ka postuar shpesh foto me barkun e rrumbullakosur disa prej të cilave jua sjellim më poshtë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb