Reperi i njohur Capital T ka postuar një video në ‘Instagram’ me këngën ‘Flawless, ku shkruan se është krenar për suksesin e projektit të tij muzikor.

“Flawless jam shumë krenar për ty. Krejt ndryshe nga çfarë bën industria edhe prap ja dole me triumfu me sukses”, shkruan ai krahas videos.

Mirëpo, ndër komentet e shumta ai që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan se duhet të heqë dorë nga këngët me Guçi dhe shampanjë, teksa shton se shqiptarët gjithë jetën kanë groshë, ndërsa tani bëjnë filma.

“Pash Zotin veç kenge me guçi, shampanje e kshu mos beni me se ka fillu tu na dal gjak nga veshet. Shqiptaret tan jeten kane ngrene groshe, na bejne filma tani”, shkruan fansi. “Prandaj që tani na ka ardh dita bëjmë filma. Po groshin e hamë prapë ne, çke ti”, i kthehet reperi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: