Dy të rinj shqiptar janë arrestuar në Itali.

Dy të rinjtë të moshave 26 dhe 34 vjeç, lëviznin me një makinë tip “Benz” me targa shqiptare në rrugët e qytetit Teverola.

Ata, përpos se nuk kishin ndërruar targat, kishin instaluar mbi makinën dy sirena policie.

Pikërisht, kjo ishte dhe arsyeja se përse të rinjtë janë arrestuar nga karabinierët, shkruajnë mediat përtej Adriatikut.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb