Një 52-vjeçar shqiptar i dënuar për vrasje, ka kryer 20 vite burg.

Ndërkohë ditën që është liruar nga burgu i Rovigos ku mbahej prej 20 vitesh për krime të rënda ndaj personit është riatdhesuar.

Mediat italiane njoftuan se shqiptari u shoqërua në  Qendrën e Riatdhesimit të Barit, ku do të qëndroi deri në momentin që u krye riatdhesimi i tij në Shqipëri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb