Vrasja e 19-vjeçares Kristjana Brakaj, në Greqi tronditi mbarë opinionin publik. Autori, 25-vjeçari shqiptar, Qamil Taja e qëlloi të renë me të paktën dy plumba në kokë, pas sherrit të zhvilluar mes tyre. I riu pranoi krimin e rëndë duke pretenduar se ishte në efektin e drogës.

Po ashtu për autoritetet ai tha se ishte xheloz për partneren. Ndërkohë mediat greke kanë sjellë dëshmi të fqinjëve, të cilët kanë treguar se vetëm një javë më parë mes çifti ka pasur një debat të fortë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: