Genta Ismajli është shtatzënë dhe vetëm së fundmi ajo ka konfirmuar shtatzëninë e saj. Këngëtarja kosovare dhe biznesmeni turk janë në pritje të binjakeve.

Genta këtë mbrëmje ka dashur të ndajë me fansat e saj në Instagram foto ku tregon shtatzëninë e saj. E veshur vetëm me të brendshme dhe në shoqërinë e bashkëshortin këngëtarja shfaqet në super formë dhe me barkun në plan të parë.

  • foto galeri
  • foto galeri

‘Faleminderit zot’ shkruan Ismajli në fotot që kanë marrë qindra komente dhe zemra. Këngëtarja do të sjellë në jetë fëmijët e saj të parë në janar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb