Seanca dëgjimore në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit për prokurorin Besnik Cani është shtyrë për 20 janar. Cani, anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë ka kërkuar shtyrje të seancës pasi do që të jetë i pranishëm mbrojtësi i tij Eduart Halimi.

Po kështu prokurori ka treguar para Kolegjit edhe se i kishte vdekur xhaxhait. Ndërkohë në seancë ishte edhe një nga anëtarët e KLP Sandër Beci.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb