LONDRA

Tottenham Hotspur është shumë afër konfirmimit të Paulo Fonseca në krye të stolit. Duket se sërish londinezët do ia besojnë drejtimin një portugezi.

Mourinho u cilësua si dështim tek Spursat pasi nuk arriti të fitonte asgjë. Ndërkohë Fonseca për dy vite ishte tek Roma dhe klubi nuk ia rinovoi kontratën.

Ironia e fatit është se Fonseca dhe Mourinho po ndërrojnë pozitat, pasi Mourinho u emërua trajner i Romës kurse Fonseca mund të marrë tashmë Totenhamin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb