Sulmuesi i Kombëtares, Myrto Uzuni është duke shijuar pushimet përkrah të dashurës së tij, Uarda Hyseni.

Ka qenë vetë 20-vjeçarja që ja shpërndarë për ndjekësit e saj në “Instagram” disa foto ku shfaqet së bashku me Uzunin duke pozuar përpara një helikopteri, ku klasi i lartë shoqëron pozat të cilat kanë rrëmbyer me qindra pëlqime nga fanast.

Çifti duket i pandashëm, teksa herë pas here në profilet e personale publikohen foto të ndryshme të momenteve të bukura që kalojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit./Panorama

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb