Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, ka “tërbuar” fansat me pozat e fundit në “Instagram”.

Modelja e famshme është kthyer pas në kohë, duke postuar në rrjetet sociale disa fotografi të shkrepura kur prezantoi festivalin e “Sanremos” në Itali.

Në imazhet në fjalë, Georgina shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, i cili i nxjerr në pah format e saj perfekte. Fotot janë shkëputur gjatë performancës së saj duke kërcyer.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb