Kylian Mbappe duket i destinuar të qëndrojë në Paris. Pas konfirmimeve të ardhura nga mediet, nuk kanë vonuar as fjalët e familjarëve që tashmë e thonë me zë e figurë se sulmuesi nuk do kalojë te Real Madrid.

 

Mamaja e Mbappe u shpreh : “Kur nuk e dimë, është më mirë të heshtim. Nuk ka pasur kurrë ndonjë marrëveshje me Realin”.

 

 

 

Zyrtarizimi i marrëveshjes së re me PSG pritet nga momenti në moment, për të mbyllur kështu një telenovelë që ka zgjatur prej vitesh.

 

 

Iu
Iu

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: