Pyetja më e shpeshtë që moderatorja Arbana Osmani ka hasur në gjithë këto muaj të shtatzënisë është se kur do të lindë.

Pas komenteve plot humor dhe të mikeshës së saj, Xhemi Shehu, Arbana ka ndarë së fundmi një video në ‘Instastory’.

“Do thoni ju, a linde? Po si do lind unë pa rregulluar flokët?”, ka thënë Osmani në videon, ku shfaqet me flokë të lyer e të krehur.

https://instagram.com/stories/arbanao/2419177298497282864?utm_source=ig_story_item_share&igshid=ilztaijulwcj

Duket se momenti i shumepritur për Arbanën dhe Eduartin po afron dhe shumë shpejt do të mbajnë në krahë fëmijën e tyre të parë.

Arbana O
Arbana O

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb