Ditëlindja e 52 e Jennifer Lopez, është festuar me pushime të gjata mes saj dhe partnerit Ben Affleck.

Ata kanë udhëtuar me jahtin e tyre 130 milionë paundësh nëpër Europë.

Çifti është shfaqur shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit, duke kujtuar rininë.

Ata janë parë po bashkë në këto pushime, e njëjtë ka ndodhur edhe në ndalesën në Nerano të Italisë.

Madje, ata janë ulur në divanet e jahtit dhe nuk ndaleshin së shkëmbyeri puthje pasionante. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb