SHBA

Bebe Rexha mbetet ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botë.

Ylli i muzikës është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku përveç fotove dhe angazhimeve profesionale, ajo ndan me fansat edhe imazhe e video nga përditshmëria e saj.

Në rol të madh në këto postim zënë edhe familjaret e saj, të cilëve Bebe herë pas herë u bën dedikime. Së fundmi këngëtarja ka bërë një postim ku shihet përkrah nënës së saj, e më të cilin ka një ngjashmëri të madhe, dhe kjo vërehej edhe në InstaStoryn që ajo solli.

“Si e ëma, si e bija”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e postimit ku shihej në makinë bashkë me nënën e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: