Nuk i ka shpëtuar as këtë herë mediave rozë, moderatorja e njohur Bora Zemani.

Sëfundmi ka publikuar në rrjetin ‘TikTok’ një video ku me ëmbëlsinë e saj duket se ka provokuar ndjekësit edhe për mesazhin mister që ajo ka përcjellë.

Ajo ka bërë një lojë në Tik Tok ku dëgjohet duke imituar zërin e një fëmije që thotë:

“Çfarë ke ti?

Unë kam një të dashur…

Kë ke të dashur

Atë…shoqen…”

Whatsapp Image 2022 02 05 At 17.32.42

Nuk kanë munguar komentet të cilat e kanë lidhur këtë video Donald Veshajn. “Si e ka emrin, Donald?”, shkruan një nga ndjekësitt.

Kujtojmë se çifti përjetuan një histori dashurie gati 2-vjeçare, por fundi i lidhjes së tyre nuk ishte i lumtur,  ndërsa tashmë nga ana tjetër , aktori Donald Veshaj  i premtoi brenda shtëpisë së Big Brother Vip se do dilte i vetëm nga aty dhe shkëmbyen puthje, por që pak kohë më pas, Veshaj nisi një lidhje brenda BBV me këngëtaren, Beatrix Ramosaj.

1640716816 Beatrixdonald

Bora Zemani

Donald Veshaj Bora Zemani2

 

Donaldi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: