Bora Zemani dhe Jonida Maliqi vijojnë të ruajnë raporte shumë të mira edhe pas ndarjes nga vëllezërit Veshaj. Dy vajzat duket se kanë vendosur të kenë të njëjtë miqësi dhe mbështetje që kanë treguar gjithnjë për njëra-tjetrën. Dhe këtë e ka vërtetuar një koment në Instagram që këngëtarja i ka lënë Borës. Moderatorja ka publikuar disa foto nga një projekt i ri në botën e biznesit dhe Jonida ka qenë ndër të parat që e ka uruar publikisht në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Urime dhe suksese”- ka shkruar Jonida, në fotot në fjalë teksa Bora i është përgjigjur me disa emoji zemrash dhe puthjesh. Ky detaji nuk u ka shpëtuar fansave të dy bukurosheve shqiprare që e kanë interpretuar si një gjest që tregon se marrëdhëniet mes tyre janë super të mira.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb