Ish-banori i “Big Brother Albania 3”, Erion Zeqiraj, i ka dhënë fund beqarisë.

Volejbollistja Blerta Ligaj dhe Erion Zeqiraj prej kohësh ishin në një lidhje dashurie, por si duket çifti e ka çuar lidhjen në një hap tjetër.

Me anë të disa postimeve në ‘Instagram’ Blerta na ka treguar se mbrëmë Erjoni i ka propozuar për martesë.

Nga fotot e shpërndara në rrjetet sociale, duket se Erioni e ka surprizuar partneren e tij, pasi në foto shihet qirinjtë, një arush i madh, petale trëndafili, tullumbaca, ku ishte shkruar ‘Marry me”.

Volejbollistja ka postuar foto nga ky moment vërtet emocionues, ndërsa krahas postimit shkruan ‘Unë thash po”.

20200802 071213
20200802 071213
20200802 071247 294x400
20200802 071247 294×400

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb